Homshtag 2022 yılında Marka Danışmanı Yunus Arslanoğlu ve E-ticaret danışmanı Murat tarafından kurulmuş TWB10 Elektronik Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketinin bir girişimidir. TWB10'un misyonu "Trade With Brand" yani "Markayla Ticaret" yapacak 10 girişimde bulunmak ve kendi markasıyla e-ticaret yapmak isteyen girişimcilere destek olmaktır.

 

Dünyada her şey değişiyor. Evlerde de öyle. Kullandığımız mutfak eşyaları, tabaklar, bardaklar, mobilyalar, elektrikli süpürgeler, buzdolapları, televizyonlar, duvardaki boyalar bile değişti

Ya halılar?

Homshtag, sen babaannenin halılarına benzeyen halıları kullanmaya devam etme, ilgi alanını, hobini, tutkunu odana, evine yansıt diye kuruldu.

Sen;
- Sıkıcı olandan uzak dur,
- Sıradanlaşma,
- Cesur ol,
- Yeni şeyler dene
- Tarzını ortaya koy
- Evini konuştur diye kuruldu.Şimdilik sadece, dokuma pamuk tabanlı, üstün baskı kalitesine sahip, yıkanabilir, robot süpürgeye uygun incelikte, babaannenin halılarına benzemeyen, yepyeni modern tasarım halılar üretiyoruz. Sen de bu yepyeni markayı desteklersen, evini konuşturmana yardım edecek yepyeni ürünlerle karşında olacağız. Pek yakında!